Ana Sayfa         Hakkımızda          Seferlerimiz            Müşteri Memnuniyeti           İletişim
    HAKKIMIZDA    

S.S. 21 Nolu Sevtur Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, Kahramanmaraş - Gaziantep arası ulaşımda yarım asırdan bu yana hizmet veren bir kuruluştur.

Sevtur Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ismini 2000 yılında almış olup sevginin, saygının, birlik ve beraberliğin yanında huzurlu bir çalışmanın sağlanması ve daha iyi hizmet verebilmek için Kooperatif üyeleri Genel Kurulunda bu isime karar vermişlerdir.

2000 yılından önce Kahramanmaraş - Gaziantep arası minibüs ve otobüslerle şehir merkezinin muhtelif yerlerinden hareketle faaliyet göstermekeydi.

Firmalar 2000 yılında yeni bir anlayış ve düzen içerisine girmek amacıyla çalışmalar başlatmışlar ve Sevtur Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi çatısı altında birleşmişlerdir.

Kahramanmaraş Valiliği, İl Emniyet Müdürlüğü, Belediye Başkanlığı ve Kahramanmaraş Şoförler Odası Başkanlığı tarafından Kahramanmaraş - Gaziantep arasında faaliyet gösteren tüm taşımacıları bir çatı altında toplamaya ve huzurlu, güvenli bir çalışma statüsü içerisinde hizmet kalitesinin yükselmesi için çok büyük katkıda bulunmuşlardır.

Kahramanmaraş - Gaziantep arasında faaliyet gösteren 4 firmayı bir araya getirip bir çatı altında toplanmasını sağlayan tüm yetkililere teşekkürlerimizi sunarız.

Araç parkımız ve üyemiz 78 adet olup, araçlarımız gün aşırı çalışmaktadırlar. Tüm araçlarımızda tecrübeli ve deneyimli personellerimiz çalışmaktadır.

S.S. 21 Nolu Sevtur Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi | Web Programlama - N-Dizayn